I like to keep things simple =)

Tak tohle jsem ja..

4. dubna 2008 v 20:57 | My friend |  Má Maličkost
Jednou mel muj nejlepsi kamarad napsat charakteristiku osoby do skoly.. Napsal o me... A myslim, ze me moc dobre vystihl... Az premoc bych rekla:D No tak aspon me mate sanci vice poznat... :)
Moje dobrá kamarádka se jmenuje :) a je jí 16 let. Narodila se v České republice, ale žila několik let v Anglii. Na první pohled je to obyčejná holka. Když se podíváte pořádně, zjistíte, že má obrovské hnědé oči a hnědé kudrnaté vlasy. To Vám možná napoví, že Ardi není stoprocentní Češka.Její otec je Albánec. Od toho se odvíjí spoustu jejích vlastností, dovedností, zkušeností a prožitků.

Ardi je temperamentnější než většina lidí. Často je přemýšlivá a klidná, ale dokáže rychle vybouchnout a neudrží své city na uzdě. Je to velmi emotivní člověk, vášnivý, veselý ale i smutný. Než jsem jí více poznal, nemyslel jsem si o ní to nejlepší. Říkal jsem si, že je hádavá, někdy sobecká a rozmazlená. Později jsem ale zjistil, že je to utrápený člověk, který neví kudy kam. Působila na mě jako misantrop.Možná jím i opravdu byla. Když jsem ji poznal, zjistil jsem, že nemá nejjednodušší život. Šest let,do svých 8 let, žila v Londýně. S mamkou mluví česky, s otcem albánsky a anglicky se učila ve školce.Děti ji v Anglii šikanovali. Možná proto byla tak uzavřená a zdrženlivá. Neměli nejlepší rodinnou situaci, a tak se s mamkou vrátila do České republiky. Ve škole všechno dohnala a dostala se na gympl. Je opravdu inteligentní. Asi tři roky zpátky prožívala drsnou pubertu. Měla pocit, že ji celý svět nesnáší a že je k ničemu. Ovšem pocit méněcennosti jí zůstal doteď. Sebekritická byla za dva. Depresivní nálady kvůli neprožité lásce byly na denním pořádku a metal byl hudbou jejího srdce. Za poslední rok se věci změnily o 180°. Ardi si našla kluka a zamilovala se. Stal se z ní jiný člověk. Byla plná elánu a nadšení. Začala si užívat života a dospěla. Přestala být pesimistická a přestala vidět život tak bledě. Neužila si moc dlouho. Rodiče jí oznámili, že se vrátí do Londýna.
V Londýně je čtyři měsíce a je z ní opět sebekritický pesimista s pocitem méněcennosti. Člověk, který začal věřit, že život není svině, ztrácí chuť do života. A co její zájmy? Všechno je pryč. Hrála volejbal, ale sport ji nikdy nebavil. Na to je moc líná, nesnáší, když se potí. Celkově je to hodně líná osoba. Ví to, ale na změnu nemá momentálně náladu a je moc pohodlná. Ve škole měla a má dobré výsledky. Je cílevědomá, ale moc si nevěří. To je škoda. Myslím si, že se v budoucnu prosadí. Chtěla by být psycholožkou, ale pokud to nevyjde, má jistotu v jazycích. V České republice se téměř rodilý mluvčí dozajista uplatní. Je nedšená pro vědu a hudbu. Bez hudby by nepřežila jediný den. Dokáže s lidmi mluvit o jejich problémech, utěšit je a najít řešení. Snaží se člověka vyslechnout, ale potřebuje aby i ji někdo vyslechl. Potřebuje slyšet, že za něco stojí, aby si nemyslela, že je zbytečná. Je obětavá a nikdy není lakomá. Je ochotna pomáhat a snaží se neubližovat lidem. Když někoho nemusí, tak si ho nevšímá. Urážky ji dokáží hodně zranit a vždycky o nich přemýšlí. Přemýšlí o tom, jestli je na nich něco pravdy a snaží se najít příčinu pomluv. Dokáže hodiny debatovat i o problémech lidstva, které jí nejsou lhostejné.
Ardi je pro mě hodně důležitou osobou, které můžu věřit. Vím, že mě nezklame, když ji o něco poprosím a vždy se mi snaží pomoct. I když se teď vidíme jednou za několik měsíců, jsme spolu pořád v kontaktu. Díky webkameře a mikrofonu je hned život o něco jednodušší.
8-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 X X | Web | 4. dubna 2008 v 23:52 | Reagovat

Myslim si,ze te vystihl dokonale:)

2 Werri Werri | Web | 5. dubna 2008 v 16:30 | Reagovat

Souhlasím s X!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama